Brioni Boutique Hotel je situován v samotném centru města Ostravy (na proslulé Stodolní ulici) nedaleko katedrály Božského Spasitele a dalších pamětihodností města. Je vzdálen pouhých 25 minut od mezinárodního letiště Leoše Janáčka OSR a je snadno dosažitelný autem, taxi či městskou dopravou.

Benefity:

  • Z vlakového nádraží se k nám dostanete za 4 minuty pěší chůze.
  • Z autobusového nádraží se k nám dostanete za 5 minut pěší chůze.
  • Do centra města nebo největšího obchodního centra se dostanete za 3 minuty pěší chůze.
  • V hotelu je pro Vás k dispozici oplocené parkoviště hlídané kamerovým systémem.
  • Možnost přípravy dietních pokrmů pro alergiky (nutné objednat předem)

Check-In - Check-Out Time

Pokud vyžadujete brzký Check-in nebo pozdní Check-out, kontaktujte prosím naši recepci. Služba je poskytována v závislosti na dostupnosti pokojů, a mohou být účtovány dodatečné poplatky.

Objednání dopravy

Pokud si chcete objednat dopravu z letiště, nádraží či jiného města do našeho hotelu, stačí vyplnit formulář ZDE. Zajistíme Vám osobní odvoz do hotelu.

Autem

Z dálnice D1 sjedete dálničním sjezdem EXIT 361 směr CENTRUM, rovně přes následující kruhový nadjezd opět směr CENTRUM. Zde po ulici Cihelní na první světelné křižovatce odbočíte doprava, následně po hlavní silnici opět doprava a přijedete na světelnou křižovatku. Na ní opět doprava na ulici Českobratrská. Zde sjedete z mostu a na první světelné křižovatce opět doprava na ulici Poděbradova. Tady, prosím, třetí ulicí doleva, je zde před odbočkou navigační šipka HOTEL BRIONI. Nyní jste na ulici Holarova a musíte 1. Ulící odbočit doleva a Brioni Boutique Hotel je žlutá budova před Vámi. Na hotelovéparkoviště se dostanete tak, že odbočíte podle ukazatele HOTEL BRIONI doprava a projedete kolem hotelu, za ním se dáte doleva a po 30 metrech, hned za budovou odbočíte doleva na oplocené hotelové parkoviště.
GPS: Sever 49°50´10.3“ Východ 18°17´06.7“

Městskou dopravou

Nejbližší stanice městské dopravy je tramvajová zastávka STODOLNÍ vzdálena 100m od hotelu. Na zastávku jezdí tramvaje číslo 1, 2, 8, 9, 11, 18.

Z hlavního vlakového nádraží

Tramvají číslo 1, 2, 8, 18 vystoupit na zastávce STODOLNÍ.

Z vlakové stanice Stodolní

Na ulici Stodolní, kde se nachází náš Brioni Boutique Hotel, je také vlaková zastávka STODOLNÍ.
Po vystoupení z vlaku se dejte podchodem na ulici Stodolní a pokračujte východním směrem, kdy
po 300 metrech, asi 4 minutách chůze, uvidíte po levé ruce dominantní žlutou budovu Hotelu Brioni.

Taxi

Z letiště Leoše Janáčka Ostrava trvá cesta přibližně 25 minut a cesta stojí zhruba 750,- Kč. Z hlavního vlakového nádraží trvá cesta do 10 minut a stojí okolo 150,-Kč.

GPS

Sever 49°50´09.3“ Východ 18°17´06.3“

Mapa OK